دسته‌بندی نشده

سئو چیست؟

SEO مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است و بخش مهمی از استراتژی کلی اینترنت شما است. این در مورد بهبود دید آنلاین شما با دستیابی به موقعیت های بالاتر در نتایج جستجوی Google و جذب ترافیک از جستجوی ارگانیک است. چندین سرویس SEO وجود دارد که می توانید برای افزایش حضور آنلاین خود خریداری کنید. این شامل بهینه سازی روی صفحه مانند تحقیقات کلمات کلیدی و متا تگ، بهینه سازی خارج از صفحه برای بهبود اعتبار در اینترنت از طریق محتوای با کیفیت و لینک سازی، و بهینه سازی فنی برای کمک به وب سایت شما برای کسب محبوبیت بیشتر در نتایج موتورهای جستجو می باشد.
بهینه سازی موتورهای جستجو بیشتر از هدایت ترافیک ارگانیک است – همچنین از ترافیک ارگانیک درآمد ایجاد می کند. به همین دلیل است که خدمات بهینه‌سازی سئو ما بر افزایش درآمد شرکت شما از طریق ترافیک ارگانیک متمرکز است، بنابراین می‌توانید ابتکارات بزرگی مانند گسترش در یک قلمرو جدید، راه‌اندازی محصول جدید یا ارائه مجدد به جامعه را تقویت کنید. بیاموزید که چگونه خدمات سئو ما این کار را انجام می دهد:

webfx

کلمات کلیدی که تبدیل می شوند را هدف قرار دهید
تمام مراحل قیف مهم هستند. با این حال، رتبه بندی کلمات کلیدی پایین تر، درآمد فوری به همراه خواهد داشت. به همین دلیل است که کارشناسان سئو ما از تحقیقات کلمات کلیدی برای یافتن کلمات کلیدی استفاده می کنند که در ابتدا واجد شرایط ترین سرنخ ها یا فروش ها را برای کسب و کار شما جذب و تبدیل می کنند.

ردیابی فروش مبتنی بر سئو از تبدیل تا بسته شدن
فروش و بازاریابی با پیشنهادات سئو ما یکپارچه شده است. با استفاده از فناوری تخصصی (و اختصاصی) ما، می‌توانید از طریق سئو، سرنخ و فروش داشته باشید. نتیجه؟ شما می توانید بازده سئو را در کمترین زمان محاسبه کنید.

داده های شخص اول را برای تقویت کمپین ها فعال کنید
با خدمات سئو وبسایت ما که داده‌های شخص ثالث ارزشمندی را تولید می‌کند (از طریق بازدیدهای ترافیکی) که کسب‌وکار شما می‌تواند از آن برای کمپین‌های بازاریابی مجدد، اعلان‌های ایمیلی و موارد دیگر استفاده کند، یک استراتژی بازاریابی همه‌کانالی را تقویت کنید.

بهترین کارشناسان سئو را در این صنعت توسعه دهید
با WebFX، شما یک تیم بازاریابی در نوک انگشتان خود دارید. با تخصص آنها، از سئو و بازاریابی محتوا گرفته تا مشاوره تجاری و قابلیت های فناوری، کسب و کار شما می تواند با شرایط بازار سازگار شود و پیشرفت کند.
حق امتیاز SEO
تلاش‌های بازاریابی حق رای خود را با خدمات جستجوگرهای Thrive برای مشاغل چندمکانی به حداکثر برسانید. ما محتوای خاص جغرافیایی را منتشر می کنیم، تبلیغات Nextdoor را توسعه می دهیم و طراحی های وب سفارشی را توسعه می دهیم. Thrive یک شرکت SEO است که قرار گرفتن در معرض برند شما را افزایش می دهد و ترافیک و فروش شما را افزایش می دهد. اگر می خواهید برای یک کلمه کلیدی خاص ترافیک مناسبی داشته باشید، باید در صفحه اول رتبه بندی کنید و تا حد امکان به شماره 1 نزدیک شوید. . به همین دلیل بسیار مهم است که همه کلمات کلیدی خود را ردیابی کنید و برنامه سئوی خود را به درستی انجام دهید.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا