دسته‌بندی نشده

سئو چیست؟

توسعه دهنده وب از تهران. اینجانب تجربه زیادی در زمینه طراحی، پیاده سازی و سفارشی سازی وب سایت ها و همچنین دانش و تسلط کامل به سیستم مدیریت محتوای وردپرس و انواع CMS دارم و با 10 سال سابقه سئو در سخت ترین حوزه های دیجیتال مارکتینگ (گردشگری -اخبار) – صنعت پزشکی). من تجربه و مهارت لازم برای ارتقاء وب سایت شما را دارم. البته، من همیشه وب سایت شما را بررسی می کنم تا رزومه خود را کامل نگه دارم. من این کار را انجام می دهم زیرا وقت من و شما ارزشمند است. البته سایت های پنالتی (به گفته مت کاتز (رئیس سابق دپارتمان اسپم وب گوگل) جریمه نداریم ولی جایگاه سایت تغییر کرده) نیز قابل توسعه هستند اما زمان و هزینه بیشتری از موتورهای جستجو رویه یک وب سایت را تغییر دهید تا متوجه شوید که این کار با توجه به تجربه سئو به هیچ وجه توصیه نمی شود. پس همیشه سعی کنید تیم سئوی خود را از بین بهترین ها (بهترین شرکت سئو سایت) انتخاب کنید زیرا تنها یک فرصت برای ارائه وب سایت خود دارید. .

سئو چیست؟
اگر سایت کسب و کار شما در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نمایش داده نمی شود، شما وجود ندارید. حتی اگر کسب و کار شما در صفحه دوم، سوم یا چهارم نتایج جستجو ظاهر شود، سایت شرکت شما برای اکثر کاربران نامرئی است. این به این دلیل است که تنها 25٪ از کاربران صفحه اول نتایج جستجو را پشت سر می گذارند. به همین دلیل کسب و کارهای امروزی برای دیده شدن در صفحه اول نتایج گوگل نیاز به سئو و سئو سایت دارند. بنابراین سئو به این معنی است که یک تیم سئو باید بر روی سایت شما تمرکز کند.

سئو به استراتژی‌ها، تکنیک‌ها و تاکتیک‌هایی گفته می‌شود که با هدف افزایش تعداد بازدیدکنندگان برای کسب موقعیت‌های بالا در موتورهای جستجو انجام می‌شود. بهینه سازی سایت باعث می شود وب سایت ها در موتورهای جستجو ظاهر شوند که متعاقباً به رونق کسب و کار کمک می کند. بهینه سازی در سایت باعث می شود وقتی کلمات کلیدی جستجو می شوند وب سایت شما در صفحه اول موتورهای جستجو ظاهر شود. خدمات سئو در واقع فعالیت هایی هستند که به دو دسته تقسیم می شوند: 1- سئوی داخلی وب سایت 2- سئوی خارجی سایت دارای تجربه زیادی در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت با کمک کادری مجرب است که به کسب و کار شما کمک خواهد کرد. هدف ما این است که کلمات کلیدی مورد نظر شما را در رتبه های برتر موتورهای جستجو قرار دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *