دسته‌بندی نشده

مرغ مگس خوار

وقتی می خواهید موضوعی را در گوگل جستجو کنید، از زبان رسمی یا محاوره ای استفاده می کنید؟ در زندگی روزمره ما همه مکالمات ما محاوره ای است و به همین دلیل گوگل الگوریتم برت را ایجاد کرد تا بتوانیم راحت تر با مردم ارتباط برقرار کنیم.

بنابراین، این الگوریتم باعث می‌شود گوگل زبان انسان را راحت‌تر بفهمد و در تحلیل پرسش‌های کاربران دقت بیشتری داشته باشد. به همین دلیل، گوگل نتایج دقیقی را با استفاده از الگوریتم برت به شما نشان می دهد. توجه به این الگوریتم یکی دیگر از مواردی است که باید در آموزش سئو از 0 تا 100 یاد بگیرید.
قبل از استفاده از الگوریتم مرغ مگس خوار، سایت هایی که از کلمات کلیدی بیشتری استفاده می کردند، در نتایج گوگل رتبه خوبی داشتند.

این امر کیفیت مقالات منتشر شده در سایت ها را به شدت کاهش می دهد و یافتن مقاله با کیفیت برای کاربر دشوار است و سایت هایی که به کیفیت محتوای خود اهمیت می دهند هرگز در گوگل نتیجه خوبی نخواهند گرفت.

مرغ مگس خوار سر کار آمد تا اوضاع را کاملاً تغییر دهد. اکنون سایت هایی که از تعداد زیادی کلمات کلیدی استفاده می کنند توسط گوگل جریمه می شوند و رتبه آنها کاهش می یابد. از طرفی سایت هایی که مقالات با کیفیتی دارند در جستجوی گوگل به جایگاه خوبی می رسند.

بنابراین می توان گفت که امروزه تولید محتوا و سئو برای افزایش رتبه سایت بسیار ضروری است. در ادامه آموزش سئوی پایه تا پیشرفته، نحوه انتشار محتوای سئوی باکیفیت بر اساس الگوریتم های گوگل را توضیح خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *