دسته‌بندی نشده

seo سایت

اگر محتوای سایت مانند عکس، مقاله، فیلم و … از سایت های دیگر کپی شده باشد، الگوریتم پاندا این اطلاعات را به موتورهای جستجوی گوگل اطلاع می دهد. برای جلوگیری از رتبه بندی سایت هایی که همیشه محتوای خود را از مکان های دیگر کپی می کنند، گوگل هرگز آنها را در نتایج اولیه خود نشان نمی دهد.

الگوریتم پاندا از سال 2011 برای جلوگیری از کپی استفاده شد و از آن زمان بازار کار برای تولید انواع محتوا بسیار داغ شده است. بنابراین، برای رسیدن به موقعیت مطلوب در نتایج گوگل، متن، عکس یا هر چیز دیگری را از سایت های دیگر کپی نکنید.
الگوریتم پنگوئن یکی دیگر از الگوریتم های مهم گوگل است که از آوریل 2012 به عنوان یکی از الگوریتم های گوگل معرفی شد.این الگوریتم کاملا بر روی لینک های سایت و بک لینک های آن متمرکز شده است.

اگر با مراجع آشنایی ندارید در زیر به تفصیل توضیح خواهیم داد. گوگل به بک لینک های قوی اهمیت زیادی می دهد و در صورت استفاده از بک لینک های خوب امکان افزایش رتبه شما در نتایج گوگل بسیار افزایش می یابد.

در کنار بک لینک های خوب، بک لینک های مخربی نیز وجود دارند که می توانند روی رتبه و جایگاه سایت تاثیر منفی بگذارند که در مقدمه آموزش سئو پیشرفته با آنها آشنا خواهید شد.
درآمد سئو
قبل از شروع به یادگیری سئو به صورت تخصصی، باید در مورد درآمد سئو و بازار کار سئو در ایران صحبت کنیم. به فردی که کار سئو می کند سئو می گویند، حال سوال اینجاست که درآمد سئو در ایران چقدر است؟ با توجه به شیوع ویروس کرونا از سال 1377 در ایران، اکثر مشاغل سنتی دیگر مشتری لازم را ندارند و همه قرار است به صورت آنلاین کسب و کار خود را انجام دهند. با توجه به این شرایط بسیاری از کسب و کارهایی که اقدام به ساخت وب سایت کرده اند نیاز به دیده شدن در گوگل و جذب مشتریان لازم دارند و این امر تنها از یک راه امکان پذیر است و آن هم با حضور در آموزش سئو سایت و یا سپردن سایت به فردی که دانش سئو دارد. او می داند که چگونه سئو شود.

به همین دلیل در سال 2019 و البته 1400 درخواست های زیادی به سئو وارد شد و بازار در این زمینه به شدت داغ شد. و الان هزینه سئو یک کلمه به این معناست که اگر یک سئوکار بخواهد کلمه ای را برای یک سایت سئو کند و به صفحه اول گوگل بیاورد، کمتر از 10 میلیون تومان نیست. سوال اینجاست که سئو به چه معناست؟! اجازه بدهید به شما بگویم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *